baxpalet has been a member of ALInscribe since 2022-12-05. Their last visit to ALInscribe was on 2022-12-05 13:33:26.

نکاتی که باید درمورد پالت فلزی بدانید

باکس پالت فلزی و چوبی دارای استفاده بیشتری هستند و افراد بیشتری برای خرید این باکس پالت ها اقدام می کنند. در شرایطیکه جابهجایی بعضی از کالاها نیاز به تعادل و پایداری بیشتری دارند و پالتها نمیتوانند کمکیبه انتقال اینمحصولات کنند، از باکس پالت استفاده میشود. از پالت معمولا برای قفسهبندی، نظم بخشیدن به انبارها و سردخانهها، حمل اجسام و استفاده بهینه از تمامی فضای انبار، استفاده میشود. در تمامی این روشها، کارشناسان ما میتوانند بهترین مشاورههای فنی را دراختیار شما قرار دهند. در واقع بیشتر کالاها به طور منظم بسته بندی می شوند و نیازی به اضافه کاری ندارند ویم توان با پالت نیز آن ها را جا به جا کرد اما اگر قصد حمل کالاهای نامتقارن و حساس را دارید، بهترین گزینه استفاده از باکس پالت است. 

پالت ها دستهبندیهای مختلفی دارند و دست افراد و صنایع را برای انتخاب بهترین گزینه کاملا باز میگذارند. در زمان های گذشته از پالت های کفی استفاده می شد اما با توجه به ظاهر و کارکردی که این پالت ها داشتند، در حمل برخی کالاها ناموفق بودند. بنابراین با توجه به نوسانات بازار آهن و فولاد، بدون شک شاهد تغییرات قیمت پالت فلزی نیز خواهیم بود. از مهم ترین تفاوت باکس پالت فلزی با پالت های بدون دیواره یا همان پالت کفی می توان همین محافظه بندی و دیواره داشتن باکس پالت اشاره کرد.

شما میتوانید هر نوع پالتی را با ابعاد، رنگ و سایر مشخصات انتخابی خودتان، سفارش دهید و باکیفیت ترین محصول را با قیمت بسیار مناسب تحویل بگیرید. شما میتوانید علاوه بر خرید انواع پالت فلزی در طرح، رنگ و جنسهای متفاوت، تمامی مقاطع فولادی و استیل را در سبدی متنوع، با بهترین قیمت و کیفیت خریداری نمایید. مهمتر آن که شرکت آذین طرح سازه، تمامی این پالتها را با سطح کیفی و فنی بالا تولید میکند. مجموعه آذین طرح سازه یکی از تولید کنندگان بزرگ کشور در زمینه ساخت انواع پالت های فلزی می باشد که سابقه طولانی مدت در این حوزه داشته و از گواهینامه های معتبر ملی و بین المللی برخوردار است. یکی از مزایای اصلی استفاده از پالت های فلزی، استحکام و دوام بالای آنها است که در مقایسه با پالت های چوبی از مقاومت بسیار بالاتری برخوردار بوده و در دراز مدت دچار آسیب و هزینه های بیشتر خواهد شد.

 بدون اینکه آسیب ببیند به طور مداوم قابل شست شو می باشد. همان طور که در ابتدای متن اشاره شد، باکس پالت ها نوع جدید پالت ها هستند که به تازگی رایج شده اند و در بسیاری از انبارها، کارگاه ها و … باکس پالت فلزی همان طور از نامش پیداست، از فلز و ورق استیل (فولاد) تولید می شوند. این مجموعه به عنوان یکی از تولیدکنندگان معتبر انواع پالت فلزی مسطح و باکس پالت به صورت کاملا سفارشی در تهران، فعالیت دارد و محصولات خود را به سراسر کشور ارسال میکند. 

پالت، در دسته محصولاتی قرار میگیرد که معمولا به صورت سفارشی تولید میشود. باکس پالت فلزی با نام پالت دیواره دار نیز در بازار شناخته میشود. در ساخت دیواره باکس پالت ها میتوان از توری های فلزی، پروفیل و ورق فولادی استفاده نمود. به دلیل مقاومت بالا اگر از ارتفاعی بیوفتد، به ندرت دچار شکستگی می شود.همچنین نسبت به سایر باکس پالت ها وزن سبک تری دارد. 

توجه داشته باشید که بیشترین تفاوت جعبه های پالتی فلزی در شکل آن می باشد .برخی از این جعبه ها با استفاده از توری های فلزی و برخی از آن ها با استفاده از صفحات فلزی تولید شدهاند؛ و استفاده از این مدل از جنبههای پالتی با توجه به کاربردهای آن متفاوت خواهد بود. با توجه به این موضوع جعبه های پالتی فولادی در برابر عوامل محیطی همانند سرما، گرما و رطوبت، نور خورشید بر غیره مقاومت بالایی از خود نشان می دهند. باکس پالتها در صنایع قطعه سازی - خودرو سازی - شرکتهای مواد غذایی و انبارها - باکس پالتهای سردخانه ای و غیره کاربرد دارند . باکس پالت فلزی به دلیل مقاومت و استحکامی که دارند و باکس پالت های چوبی به دلیل قیمت مقرون به صرفه ای که دارند، دارای علاقمندان بسیار زیادی هستند و معمولا افراد این دو نوع باکس پالت را خریداری می نمایند. باکس پالت پلاستیکی دارای قیمتی بین 1200000 تا 2000000 میلیون تومان می باشند و نسبت به ویژگی ها و مزایای که دارند بسیار مقرون به صرفه هستند.

آذین طرح سازه

 

Latest Activity For baxpalet

Latest Articles From baxpalet

Latest Forum Threads From baxpalet

Latest Forum Posts From baxpalet