zeddoor has been a member of ALInscribe since 2022-08-04. Their last visit to ALInscribe was on 2022-08-04 14:38:16.

تولید درب های ضد سرقت یکی از این اقدامات است که امروز به بررسی آن ها بپردازیم و ببینیم که درب های ضد سرقت چه کارایی و ویژگی هایی دارند، پس در این مطلب با ما همراه باشید. در این فروشگاه ها به راحتی می توانید مدل های گوناگون درب را مشاهده نموده و اقدام به سفارش درب نمایید. 

 

درب هایی که در بیرون از ساختمان نصب می شوند به دلیل مواجه با عوامل محیطی مانند رطوبت باید از مقاومت بالاتری برخوردار باشند به همین دلیل در ساخت آن ها بیشتر از رویه های فلزی و چوب با کیفیت استفاده می شود. درب ضد سرقت فلزی به نوعی از دربهای ساختمان گفته میشود که بدنهای از جنس فلز داشته و معمولا از پوششهای گالوانیزه و ضد زنگ برخوردار میباشند و با استفاده از این نوع درب ها اصول ایمن سازی ساختمان را تا حد زیادی رعایت کرده و بهترین شرایط ممکن را برای آسایش خود به وجود آورده اید.. بر خلاف درهای معمولی این گونه درب ها در مقابل فشار ، برش ، اهرم و دستکاری قفل از سطح ایمنی بسیار بالایی برخوردار بوده. 

 

 

ساختار درب ضد سرقت

 

 

 درب ضد سرقت به دلیل ساختاری که دارا است نسبت به درب های معمولی مقاوم تر و دارای امنیت بسیار بالاتری است. درب ضد سرقت ترک با قفل مونو دارای 13 زبانه و 2 قفل است که همه آن ها ساخت کاله ترکیه است. زیرا بسیاری از این برندها از قطعات ترک ساخته می شوند که در کشور ما مونتاژ شده و به همین دلیل تفاوت درب ضد سرقت ایرانی و ترک کار بسیار دشواریست! 

 

 

بنابراین اگر شما هم قصد انتخاب از بین درب های ضد سرقت ایرانی و ترک را دارید به شما پیشنهاد می کنیم حتما ما را در این مطلب همراهی کنید.  در بین نمونههای خارجی، دربهای ضد سرقت ایرانی با دربهای ضد سرقت ترکیهای بیشترین وجه اشتراک را دارند و این به این دلیل است که بخشی از تولید این دربها در ترکیه انجام میشود و قسمت عمده کار در ایران مونتاژ میشود.

 

 

ویژگی های مثبت درب ضد سرقت

 

 

از دیگر ویژگیهای بسیار مهم طراحی و تولید دربهای ضد سرقت بوده و علاوه بر افزایش استحکام و اتصال در به چهارچوب، از ورود گرد و خاک و هدر رفت انرژی نیز پیشگیری خواهد نمود. درب ضد سرقت ایرانی همانگونه که از اسم آن مشخص است به دربی گفته میشود که مانع از ورود سارقین شده. چوب نیز انواع مختلفی دارد و لازم است برای جلوگیری از ورود سارق از انواع چوب محکم مثل چوب گردو استفاده شود که قیمت بیشتری دارد. استفاده از انواع قفلهای زبانه دار، احتمال ورود سارقین به ساختمان و یا واحد مورد نظر توسط فرایند اهرم کردن را به صفر رسانیده و تاثیر فراوانی در افزایش ضریب ایمنی مکان مورد نظر خواهد داشت. 

 

 

این ویژگی از آسیبهای سازهای ناشی از ایجاد آتش سوزی پیشگیری نموده و تاثیر بسیار زیادی در حفظ ایمنی ساختمان خواهد داشت. اگر درب ورودی شما داخل ساختمان نیست و با مستقیم با هوای آزاد در ازتباط است بهترین درب های بیرونی برای آب و هوای گرم و خشک و رطوبت فایبرگلاس، آهن فرفورژه هستند تا در برابر تابش نور خورشید مقاوم باشند و به راحتی پوسیده نشوند چراکه پوسیدگی یکی از عامل های ضعیف کردن قدرت درب ضد سرقت در برابر مقاومت است.

 

 

تفاوت درب های معمولی با ضد سرقت

 

 

برعکس درب های معمولی این درب های ضد سرقت در مقابل، فشار، برش، اهرم و دستکاری قفل از سطح ایمنی بسیار بالایی برخوردار بوده و امنیت بسیار بیشتری از درب های معمولی حتی حفاظتی یا آکاردئونی دارند. اجزای درب های ضد سرقت ترک به طور کاملا در کشور ترکیه تولید می شوند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. در مراحل نصب نیز درب های ضد سرقت چین آسان تر و سریع تر نصب می شوند هر چند که نصب درب ضد سرقت ترک نیز بیشتر از ۱ یا ۲ ساعت زمان بر نخواهد بود.

 

 

 درب های ضد سرقت علاوه بر این که امنیت خانه را در برابر سرقت تامین می کنند باید ویژگی های دیگری از قبیل آتش پاد بودن، عایقی برای گرما و سرما، رطوبت و صدا نیز باشند. یکی از امتیازات بسیار مهم در زمینه تولید انواع مختلف درب ضد سرقت فلزی، استفاده از رنگهای پودری الکترواستاتیکی به منظور افزایش مقاومت و استحکام درب در برابر تغییرات محیطی است. توصیه میشود به منظور خرید انواع مختلف درب ضد سرقت با کیفیت و تهیه شده از مصالح قابل اعتماد، نسبت به برند تولید کننده این نوع از تجهیزات ساختمانی توجه فراوان داشته و از خرید انواع نامرغوب و ارزان قیمت این محصولات اجتناب نمایید.

 

 

منبع : درب ضد سرقت افرامهر

 

 

 

 

Latest Activity For zeddoor

Latest Articles From zeddoor

Latest Forum Threads From zeddoor

Latest Forum Posts From zeddoor